Prace na wysokościach w pomorskim — o firmie

Prace na wysokościach w pomorskim wymagają zastosowania specjalistycznych żurawi samojezdnych i podnośników. Oferujemy wynajem sprzętu o udźwigu do 60 ton! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!


O nas

Firma „!! Paweł Szmurło” powstała w 1998 roku. W 2006 roku rozszerzyliśmy profil naszej działalności o wynajem dźwigów samochodowych i podnośników koszowych . Proponujemy szereg żurawi samojezdnych marki Liebherr o długości wysięgnika do 59 metrów. Dysponujemy również sześcioma podnośnikami o wysokościach roboczych do 43 metrów i maksymalnym udźwigu do 360 kg.

Ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych, które pragną wykonać prace wysokościowe. Sprzęt, jakim dysponujemy, umożliwia nam dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Pomagamy w realizacji projektów budowlanych, drogowych oraz reklamowych.

Do przeprowadzenia prac wysokościowych może się także przydać kosz transportowy Wynajem sprzętu pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Uzyskaliśmy wszystkie aktualne i potrzebne atesty oraz uprawnienia do kierowania naszymi maszynami. Współpracujemy z doświadczonymi operatorami, którzy rzetelnie wykonują swoje zadania nawet pod presją czasu i w ciężkich warunkach pogodowych.

Zapraszamy do kontaktu firmy budowlane, remontowe, transportowe czy agencje reklamowe. Pomożemy wybrać odpowiednią maszynę do prac wysokości!