Wynajęcie dźwigu z operatorem w Gdańsku i okolicach

Wynajęcie dźwigu z operatorem w Gdańsku to jedna z usług znajdujących się w naszej ofercie. Jest to popularne rozwiązanie, które ma wiele plusów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!


Jakie są zalety wynajmu dźwigów?

Największą zaletą wynajmu dźwigów jest korzystna cena usługi. W większości przypadków maszyny będziesz potrzebować tylko na krótki czas wykonania konkretnych prac. Dlatego wówczas wynajem żurawi jest dużo tańszy i rozsądniejszy od zakupu nowego sprzętu.

Kolejnym plusem jest niedługi czas, którego potrzebujemy na dostarczenie sprzętu pod wskazany adres. Przy składaniu zamówienia na wynajem dźwigu samochodowego od razu ustalamy termin realizacji zlecenia. Gwarantujemy, że maszyna będzie od razu gotowa do pracy. Natomiast tradycyjny dźwig potrzebuje nawet kilkunastu godzin na prawidłowe rozstawienie.

Dbamy o to, żeby każdy pojazd był dokładnie sprawdzony pod kątem technicznym. Pracy nie przerwie żadna awaria! To kolejna przewaga nad zakupem nowego urządzenia. Nie musisz martwić się o wymianę zużytych części, naprawę elektroniki czy dopompowanie opon.

Wynajem dźwigu przyda się do wykonania takich prac jak zawieszenie reklamy, przetransportowanie sprzętu na wyższe piętro czy demontaż komina. Dzięki naszym profesjonalnym operatorom nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie kompetentnej osoby do obsługi maszyny. Zapewniamy wszystkie aktualnie obowiązujące atesty i certyfikaty.

Zachęcamy do sprawdzenia konkretnych modeli dźwigów samochodowych. Nasze maszyny mają wysięg nawet do 59 metrów i udźwig do 60 ton.

Zapraszamy!

dzwikop_ico

Nasza oferta obejmuje:

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 1025

SPECYFIKACJA TECHNICZNA


UDŹWIG: Do 25 ton
WYSIĘGNIK: Do 34 metrów
dzwikop
dzwikop

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 1030

dzwikop
dzwikop

SPECYFIKACJA TECHNICZNA


UDŹWIG: Do 30 ton
WYSIĘGNIK: Do 34 metrów

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 1040

dzwikop
dzwikop

SPECYFIKACJA TECHNICZNA


UDŹWIG: Do 40 ton
WYSIĘGNIK: Do 44 metrów

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 1050

SPECYFIKACJA TECHNICZNA


UDŹWIG: Do 50 ton
WYSIĘGNIK: Do 56 metrów
dzwikop
dzwikop

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 1060

SPECYFIKACJA TECHNICZNA


UDŹWIG: Do 60 ton
WYSIĘGNIK: Do 59 metrów
dzwikop
dzwikop

Dźwigi samochodowe na wynajem GDAŃSK