Dźwigi w Gdańsku i okolicach - nasza oferta

Dźwigi wynajmujemy na terenie Gdańska i całego województwa pomorskiego. Oferujemy maszyny firmy Liebherr, które na polskim rynku są obecne od 1985 roku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!


O producencie

Początki firmy Liebherr sięgają 1949 roku, kiedy założyciel Hans Liebherr wraz z grupą inżynierów stworzył pierwszy mobilny dźwig. Od tego czasu wiele się zmieniło — pojawiły się nowe technologie i strategie realizowania projektów budowlanych. Jednak rozwiązania, na które postawili inżynierowie, projektując pierwszy model — duża funkcjonalność, wytrzymałość i łatwa obsługa — są widoczne również w najnowszych żurawiach tej marki.


O dźwigach

Oferujemy żurawie samojezdne o wysięgniku 34-59 m. Przemyślana konstrukcja i wytrzymałe materiały gwarantują maksymalny udźwig 25-60 ton! Żurawie są również niezwykle mobilne, dzięki czemu szybko się przemieszczają nawet po nierównym, pełnym błota terenie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że maszyny można używać przy realizacji zleceń w trudno dostępnych miejscach. Dźwigi mają niezbędne zabezpieczenia, a na przezbrajanie nie trzeba poświęcać wiele czasu. Przyspieszy to rozpoczęcie wykonania prac.

Do skorzystania z oferty zachęcamy wszystkich, którzy chcą zrealizować prace na wysokości, ale nie są przekonani do dźwigów tradycyjnych. Zapewniamy sprzęt dokładnie sprawdzony pod kątem technicznym. Gwarantujemy, że urządzenie będzie w pełni gotowe do pracy!

Zapraszamy do współpracy!